آزمایشگاه کنترل کیفیت پوکه معدنی

آزمایشگاه کنترل کیفیت پوکه معدنی

4.7
(3)

آزمایشگاه کنترل کیفیت پوکه معدنی پوکه سازه

پوکه سازه جهت کسب اطمینان از برآورده شدن نیازمندی های کیفی پوکه معدنی قروه که از حاصل از مواد معدنی و گدازه های آتشفشانی است و تصدیق آن، بر اساس استاندارد های روز دنیا و رویکردی پیش گیرانه از تولید محصولی (پوکه های معدنی) نامنطبق و همچنین انجام صحیح آزمونها، بر پایه استاندارد و روش های آزمون از جمله کار هایی است که در آزمایشگاه های کنترل کیفیت معادن پوکه قروه انجام میگیرد تا محصول ارایه شده با بالا ترین استاندارد به دست مصرف کنندگان برسد.

انواع آزمایش کنترل کیفیت پوکه معدنی در پوکه سازه

انواع آزمایش هایی که بر روی دانه بندی های انواع پوکه معدنی قروه. پوکه معدنی تبریز و پوکه صنعتی لیکا و در روند تولید انجام میگیرد به شرح زیر می باشد:

آزمایشگاه کنترل کیفیت مواد خام پوکه معدنی

آزمایشگاه کنترل کیفیت مواد خام پوکه معدنی: تعیین میزان آهک که معمولا پوکه معدنی فاقد آهک می باشد.

آزمایشگاه کنترل کیفیت پوکه معدنی
آزمایشگاه کنترل کیفیت پوکه معدنی

آزمایشگاه کنترل کیفیت خاک رس

آزمایشگاه کنترل کیفیت خاک رس برای تولید پوکه صنعتی لیکا: ارزیابی انبساط پذیری خاک رس و میزان آهک سنجی و اختلاط خاک رس با سایر افزودنی ها برای تولید پوکه صنعتی.

در صورت نیاز به استعلام قیمت پوکه معدنی با شرکت پوکه سازه در ارتباط باشید.

آزمایشگاه کنترل کیفیت انواع دانه بندی پوکه معدنی

آزمایشگاه کنترل کیفیت انواع دانه بندی پوکه معدنی: آزمایش های برروی انواع دانه های فرآوری شده معادن پوکه قروه به طور مداوم و روزانه جهت تعیین چگالی حجمی، نوع دانه بندی، جذب آب، تعیین وزن مخصوص پوکه معدنی قروه در هر متر مکعب مقاومت فشاری.

آزمایشگاه های کنترل کیفیت

آزمایشگاه های کنترل کیفیت در کارگاه های معتبر تولید بلوک های پوکه معدنی با اختلاط مناسب پوکه معدنی قروه (پوکه سیاه) و پوکه معدنی تبریز (پوکه سفید) تعیین درصد اختلاط این دو ماده معدنی. تعیین مقاومت فشاری بلوک پوکه ای، جذب آب، نوع عایق، ابعاد تولید بلوک پوکه ای و وزن بلوک تولید شده تعیین میزان اختلاط سیمان با پوکه معدنی به طور مداوم بررسی می شود که تاکنون بخش عمده ای از سازه های ساخته شده درمراحل دیوار چینی با این نوع بلوک پوکه معدنی اجرا شده است.

شرکت پوکه سازه مرجع فروش سنگ پا در کشور می باشد برای استعلام قیمت سنگ پا با ما در تماس باشید.

آزمایشگاه کنترل کیفیت پوکه معدنی
آزمایشگاه کنترل کیفیت پوکه معدنی

آزمایشگاه های تولید بتن سبک پوکه معدنی

آزمایشگاه های تولید بتن سبک پوکه معدنی: بخش آزمایشگاه بتن با اهداف پژوهشی فعالیت می کند در این بخش آزمایش های متداول بتن برای دستیابی به طرح اختلاط مناسب پوکه معدنی قروه با شرایط و ویژگی های مختلف شامل افت بتن تازه، مقاومت های فشاری، خمشی و کششی، وزن مخصوص و جذب آب بتن سخت شده انجام می شود که تاکنون نتایج بسیار مثبتی در این اختلاط پوکه معدنی قروه در تولید بتن سبک بدست آمده و هزینه کاملا مناسبی برای مصرف کننده دارد.

تولید کنندگان پوکه معدنی قروه به تناسب نوع فراوری و کاربرد های عملیاتی این ماده معدنی در امر ساختمان و عمران توانسته اند استاندارد ها و نتایج مناسبی را از مراکز و سازمان ها کسب نمایند که به تعدادی از آنان به شرح ذیل اشاره می نمایم.

  • سازمان ملی استاندارد ایران تاییدیه بخش مصالح ساختمانی کاربرد در عملیات ساختمانی تولید بلوک های سبک پوکه معدنی و ویژگی ها
  • موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران تاییدیه بخش سنگدانه های سبک پوکه معدنی قروه مورد مصرف در بلوک های بتنی سبک و قطعات پیش ساخته مرکز تحقیقات وزارت راه.
  • مسکن و شهرسازی در چندین معاونت و امور مهندسی تاییدیه گزارش مقاومت در برابر آتش بلوک های بتنی سبک تعیین عایق های صوت و حرارت تعیین عایق صوت سقف.

از کجا سنگ پا بخریم یکی از مقالات جالب سایت پوکه سازه می باشد که پیشنهاد می کنیم مطالعه کنید.

آزمایشگاه کنترل کیفیت مواد خام پوکه معدنی چه کاری انجام می دهد؟

تعیین میزان آهک که معمولا پوکه معدنی فاقد آهک می باشد را انجام می دهد. برای اطلاعات بیشتر با پوکه سازه همراه باشید.

آزمایشگاه کنترل کیفیت انواع دانه بندی پوکه معدنی چه آزمایش هایی را انجام می دهد؟

آزمایش های برروی انواع دانه های فرآوری شده معادن پوکه قروه به طور مداوم و روزانه جهت تعیین چگالی حجمی، نوع دانه بندی، جذب آب، تعیین وزن مخصوص پوکه معدنی قروه در هر متر مکعب مقاومت فشاری. برای ادامه توضیحات با پوکه سازه مرجع فروش پوکه معدنی همراه باشید.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 4.7 / 5. تعداد آرا: 3

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

اسکرول به بالا