سنگ پا درجه یک - قیمت و خرید

سنگ پا درجه یک – قیمت و خرید

0
(0)

سنگ پای درجه یک

امروز در این مقاله سعی داریم درباره سنگ پای درجه یک برای شما مطالب مفیدی ارائه دهیم و شما را با این سنگ پا آشنا کنیم و فواید، معایب، ویژگی های این سنگ را برسی نماییم. اول از هرچیزی باید بدانیم که سنگ پای درجه یک چگونه تشکیل می شود و به دست ما می رسد؛ بعد از آن به مطالب دیگر نیز می پردازیم.

سنگ پا درجه یک - قیمت و خرید

سنگ پا چگونه تشکیل می شود؟

در واقع سنگ پا از خانواده سنگ های آذرین است که از گدازه های داغ آتشفشان تشکیل می شود. حال بعضی از آتشفشان شناسان بر این باورند که سنگ پای درجه یک از صخره های درحال انفجار آتشفشان ها به دست می آید که در این موضوع همواره بحث وجود دارد و جواب قطعی موجود نیست.

شاید هم برای شما سوال باشد که چرا سنگ پا با سنگ های آذرین تفاوت ظاهری دارد و مانند اسفنجی سوراخ سوراخ است؛ برای پاسخ به این سوال باید گفت که این سنگ وقتی به بیرون از دهانه آتشفشان پرت می شود، هنگامی که درحال سرد شدن است از خودش گازی به بیرون می فرستد که این گاز ها باعث می شوند که ظاهر سنگ تغیر کند و سوراخ هایی در آن به وجود بیاید و حالتی اسفنجی شکل را به خود بگیرد.

چگونه از سنگ پای درجه یک استفاده کنیم؟

بهتر است که شما یکبار در هفته و آن هم هنگام شب از سنگ پا استفاده کنید. زیرا که وقتی سنگ پا کشیدید پوست های مرده پا و یا هرجای بدن از بین می رود و نازک می شود و بدن شما نیاز دارد تا بعد از سنگ پا کشیدن استراحت کند.

بهتر است که از سنگ پای درجه یک و مرغوب، در نقاط حساس و مهم بدن و از سنگ پای معمولی برای سایر نقاط اندام خود استفاده کنید؛ این گونه تاثیر و عملکرد بهتری را مشاهده خواهید کرد. قبل از اینکه شما از سنگ پا استفاده کنید بهتر است که اندامی را که می خواهید بر روی آن سنگ پا بکشید را خیس کنید و سنگ پا را هم مرطوب کرده و بعد از آن شروع کنید به سنگ پا کشیدن این گونه پوست شما خراشیده نمی شود و به آسانی روند کار پیش می رود.

بعد از این که کارتان تمام شد آن نقطه از بدن را که بروی آن سنگ پا کشیدید را خشک کنید و از کرم های مرطوب کننده و یا روغن های طبیعی برای نرم کردن پوست استفاده کنید که زخم نشود و این نکته را نیز فراموش نکنید که بین سنگ پا کشیدنتان فاصله نیوفتد؛ زیرا این گونه دوباره پوست های مرده انباشته می شوند و کار را برای شما سخت تر می کنند و شما زمان بیشتری نیاز خواهید داشت که سنگ پا بکشید.

فواید سنگ پای درجه یک

یکی از دلایلی که سنگ پای درجه یک را از سایر سنگ پاها متمایز می سازد این بوده که قابلیت بالایی در سایندگی و زدودن لایه های سفت و پوست های مرده در جای جای بدن دارد. روزانه افراد زیادی از سنگ پا درجه یک استفاده می کنند واز آن و عملکردش راضی هستند. در ادامه مطلب می خواهیم به صورت مواردی فواید سنگ پای درجه یک را برایتان شرح دهیم:

 • پوست نرم و لطیف داشته باشید
  با سنگ پا، پوست خودتان را زنده کنید و شادابی را به پوست تان برگردانید. بهتر است اول اطمینان حاصل کنید که سنگ پایتان و مکانی که می خواهید بر روی آن سنگ پا بکشید مرطوب است یا خیر و بعد از آن کار را شروع کنید.
 • رنگ پوست خودتان را روشن تر کنید
  اگر پوست عالی به نظر برسد شما نیز جذابتر و خوش رو تر به نظر میایید و این احساس خوبی را شکل می دهد. بنابراین مراقبت از پوست بسیار مهم است که شما با سنگ پای درجه یک می توانید پوست تان را لایه برداری کنید و از شر میکروب و باکتری و پوست های مرده رهایی پیدا کنید؛ اینگونه پوست خود را نسبت به قبل روشن تر خواهید کرد.
 • موهای زائد را از بین ببرید
  شاید این حرف کمی عجیب به نظر برسد که شما می توانید با سنگ پا موهای زائد را از بین ببرید، اما این حقیقت دارد و شما می توانید که موهای زائد خود را بدون اپلاسیون و هیچ گونه دردی، در کوتاه ترین زمان از بین ببرید؛ برای این کار لازم است که شما سنگ پای درجه یک را مرطوب کنید و به صورت دایره وار بر روی پوست فشار دهید تا موها از بین بروند و سپس چند روز به صورت مداوم این کار را تکرار کنید تا تمامی موهای زائد از بین بروند.
 • بهبود پاشنه های ترک خورده
  پاشنه های ترک خورده ظاهری بد به پاهایتان میدهد به طوری که خودتان از دیدن پایتان دل چروکین شوید، اگرچه پاشنه ترک خورده درد آور نیست اما بسیار آزار دهنده به نظر می رسد به همین دلیل بهتر است که شما فکری برای این معضل بکنید.
  یکی از بهترین راه حل ها که می تواند پاشنه های ترک خورده را درمان کند این بوده که از سنگ پا استفاده کنید و حدود ۱۰ الی ۱۵ دقیقه پس از استفاده سنگ پا، به آرامی ماساژ دهید این گونه ترک پاشنه بهبود می یابد.
 • برای درمان جوش های سر سیاه


یکی از مشکلات خانم ها جوش های سر سیاه است که نمای بدی به صورت تان یا سایر اندامتان خواهد داد؛ گاهی حتی بعضی خانم ها به خاطر این مشکل گریه می کردند و زنان میدانند که من دارم درباره چه صحبت می کنم. برای درمان جوش های سرسیاه روش های متعددی انجام گرفته که از ماسک ها ژل های ابرسان گرفته تا راهکارهای عجیب و غریب اما هیچ کدام نمی تواند درمان قطعی برای جوش های سرسیاه باشد.

مجموعه پوکه سازه توزیع کننده و مرکز فروش پوکه معدنی، پوکه معدنی قروه، پوکه قروه و پوکه معدنی می باشد.

سنگ پا با خاصیت لایه برداری که دارد می تواند که جوش های سر سیاه را از بین ببرد و حتی از کرم های لایه بردار هم بهتر عمل می کند؛ فقط باید توجه داشته باشید که سنگ پای درجه یک تنها برای جوش های بدن موثر است و هنگام استفاده از سنگ پا باید که بدن شما نرم و مرطوب باشد.

سنگ پا درجه یک - قیمت و خرید

هنگامی که گدازه و آب با یکدیگر مخلوط می شوند، سنگ پا یا پوکه ایجاد می شود. این یک سنگ سبک و در عین حال ساینده است که برای از بین بردن پوست خشک و مرده استفاده می شود. یک سنگ پا همچنین می تواند پینه و میخچه شما را نرم کند تا درد ناشی از اصطکاک را کاهش دهد.

شما می توانید روزانه از این سنگ استفاده کنید، اما مهم است که بدانید چگونه از آن به درستی استفاده کنید. اگر مراقب نباشید، می توانید با استفاده بیش از آن حد پوست را از بین ببرید، باعث خونریزی شوید یا خطر ابتلا به عفونت را افزایش دهید.

نحوه استفاده از سنگ پا

شما می توانید از فروشگاه های لوازم آرایشی بهداشتی محلی یا فروشگاه های بزرگ مواد غذایی و بهداشتی ، سنگ پا را بخرید. برخی فروشگاه ها سنگ پا دو طرفه ارائه می دهند. این سنگها دارای یک طرف ساینده برای پوست خشن و یک طرف نرمتر برای نواحی حساس تر یا پف کردن پوست هستند.

برای لایه برداری ایمن از پوست خود، به یک کاسه بزرگ یا لگن بزرگ آب گرم با صابون نیز نیاز دارید. این امر به ویژه برای لایه برداری از پا یا دستان شما بسیار مهم است. اگر می خواهید از سنگ پا، صورت یا گردن خود استفاده کنید ، استفاده از این سنگ را هنگام دوش گرفتن در نظر بگیرید.
سایر لوازم جانبی مورد نیاز شما عبارتند از:

 • حوله نرم
 • مرطوب کننده (کرم، لوسیون یا روغن)
 • جوراب مرطوب کننده (اختیاری)
 • برس مویی برای تمیز کردن سنگ پا بعد از کار

برای اطلاع از لیست قیمت پوکه معدنی و خرید پوکه معدنی با مجموعه پوکه سازه در تماس باشید

دستورالعمل های گام به گام

این دستورالعمل کمک خواهد کرد شما به درستی پوست خشن زیر پا یا روی پوست خود را از بین ببرید . اگر در هنگام کار شروع به احساس درد یا علائم بدی کردید، بلافاصله استفاده از سنگ پا را متوقف کنید.

 • تمام مواد خود را در یک مکان جمع کنید. اطمینان حاصل کنید که سنگ و آب شما تمیز است.
 • پوست خشک و پینه بسته خود را به مدت 5 تا 10 دقیقه در آب گرم خیس کنید. این به نرم شدن پوست سفت شده شما کمک می کند. برای نرم شدن بیشتر و افزایش رطوبت، به آب خود صابون یا روغن اضافه کنید. اگر میخواهید از سنگ پا بر روی زانو یا صورت خود استفاده کنید، این مرحله را در حمام یا دوش آب گرم انجام دهید.

استفاده از سنگ پا

 • در حالی که پوست خود را خیس می کنید، سنگ پا خود را نیز در آب گرم خیس کنید. هرگز از سنگ پومیس خشک روی پوست خود استفاده نکنید. سنگ پا مرطوب به راحتی روی پوست شما سر می خورد و خطر آسیب دیدگی شما را کاهش می دهد.
 •  ناحیه مورد نظر را از حمام صابون خوب بشورید و با حوله خشک کنید. اگر پوست شما هنوز خشن است، قبل از اینکه پوست خود را خشک کنید، چند دقیقه دیگر خیس کنید.
 • سنگ پا را از آب گرم خارج کرده و روی پوست خود بمالید.
 • طرف ساینده سنگ پوکه را با یک حرکت دورانی و با فشار کم روی پوست خود بمالید. پوست خود را به مدت دو یا سه دقیقه ماساژ دهید. اگر پوست شما احساس حساسیت یا زخم کرد ، فوراً آن را متوقف کنید زیرا به احتمال زیاد از فشار زیادی استفاده می کنید.
 • برای پاها، توجه خود را به سمت پاشنه پا، کناره های انگشتان پا و سایر مناطق خشک که تشخیص می دهید، معطوف کنید.
 • همچنان سنگ پوکه را بر روی پوست خود بمالید تا زمانی که پوست مرده را از بین ببرید و پوست نرم تری از زیر آن مشخص نشوید.
 •  پس از دو تا سه دقیقه مالش سبک، پوست خود را بشویید. اگر هنوز تکه هایی از پوست مرده مشاهده می کنید ، این روند را تکرار کنید. همچنین، برای تمیز نگه داشتن سطح، سنگ پا را برای هر جلسه بشویید.
 •  برای حفظ پوست نرم و لطیف می توانید این روند را روزانه یا چند بار در هفته تکرار کنید.

تمام کردن

 •  پس از اتمام کار، یک مرطوب کننده یا روغن به پوست خود بزنید تا رطوبت را حفظ کرده و پوست شما را نرم نگه دارد. برای تقویت، بعد از مرطوب کردن پوست، جوراب های مرطوب کننده به پا کنید.
 • پس از هر بار استفاده، سنگ پا خود را تمیز کنید. در زیر آب روان، از یک برس مویی برای پاک کردن پوست مرده از سنگ استفاده کنید. مقدار کمی صابون بزنید تا مطمئن شوید پاک و بدون آلودگی است. باکتریها می توانند روی سطح رشد کنند.
 • سنگ خود را با افراد دیگر به اشتراک نگذارید. هر یک از اعضای خانواده باید سنگ خود را داشته باشد.
 • اجازه دهید سنگ به تنهایی خشک شود. آن را در محلی خشک و دور از رطوبت قرار دهید تا از رشد باکتری جلوگیری کند.
 • برای تمیز کردن عمی ، سنگ پوکه خود را به مدت پنج دقیقه در آب داغ بجوشانید. اجازه دهید دور از مناطق مرطوب در هوا خشک شود.
 • سنگ شما با گذشت زمان فرسوده می شود و برای ماندگاری موثر می شود. اگر سنگ شما خیلی کوچک ، صاف یا نرم شد ، آن را جایگزین کنید.

 مجموعه پوکه سازه مجری اصلی فروش سنگ پا می باشد و برای اطلاع از قیمت سنگ پا و یا خرید سنگ پا با ما در سریع ترین زمان ممکن در تماس باشید.

نکاتی برای استفاده از سنگ پوکه

برای صورت و گردن شما
صورت و گردن شما مناطق حساس تری هستند. اگر فشار زیادی وارد کنید ، می توانید باعث قرمزی و سایش شوید. برای استفاده از سنگ پوکه در صورت یا گردن خود ، خرید یک سنگ دو طرفه را در نظر بگیرید. مراحل مشابه را در بالا تکرار کنید. به جای استفاده از طرف ساینده سنگ پوکه ، از ضلع نرمتر استفاده کنید. حدود 1

5 ثانیه سنگ را با حرکت دورانی مالش دهید. در صورت مشاهده قرمزی یا احساس سوزش ، بلافاصله استفاده از سنگ پوکه را متوقف کنید. بعد از لایه برداری پوست ، صورت و گردن خود را با آب گرم بشویید و از مرطوب کننده استفاده کنید. هر هفته فقط یک بار از سنگ پومیس استفاده کنید.

جمع بندی سنگ پا درجه یک

شما راجب سنگ پای درجه یک و فواید آن اطلاعات خوبی کسب کردید و متوجه شدید که این سنگ برای درمان چه مشکلاتی به درد شما می خورد؛ حال برای خرید بهترین سنگ پای درجه یک بهتر است به سایت پوکه سازه سر بزنید و بهترین سنگ پای درجه یک را با کمترین قیمت خریداری کنید.

سنگ پا از چه چیزی تشکیل شده است؟

در واقع سنگ پا از خانواده سنگ های آذرین است که از گدازه های داغ آتشفشان تشکیل می شود.

سنگ پا چگونه به وجود می آید؟

هنگامی که گدازه و آب با یکدیگر مخلوط می شوند، سنگ پا یا پوکه ایجاد می شود. این یک سنگ سبک و در عین حال ساینده است که برای از بین بردن پوست خشک و مرده استفاده می شود.

چقدر این پست مفید بود؟

روی یک ستاره کلیک کنید تا به آن امتیاز دهید!

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

اسکرول به بالا