خرید سنگ پا سنتی – مشخصات و قیمت

توسط : پوکه معدنی در تاریخ سه‌شنبه 15, ژوئن 2021 دسته : سنگ پا - فواید سنگ پا- کاربرد و طرز استفاده از سنگ پا
برچسب :

در این مقاله قصد داریم به به بررسی موضوع خرید سنگ پا سنتی بپردازیم پس با ما همراه باشید که اطلاعات مفیدی را در این زمینه بدست آوریم. در گذشته سنگ پا سنتی از تنوع چندانی برخوردار نبود. اگر چه سنگ پا به طور طبیعی در رنگ¬ های سبز، سفید و قرمز هم یافت می¬شود سنگ پای طبیعی که در کشور ما به وفور پیدا می ¬شد، سنگ پا سیاه بود. سنگ پا سیاه را معمولا در حمام مورد استفاده قرار می¬دادند. همچنین سنگ پا به طور سنتی در گذشته تنها به شکل مخروطی بود و در اشکال منظم تولید نمی¬شد. چرا که وسایل و تجهیزات فرآوری به خوبی الان نبود. اما علی رغم عدم تنوع جنسی از حداکثر کیفیت برخوردار بود.
از سنگ پا سنتی در گذشته برای جرم گیری و زدودن چربی از وسایل نیز استفاده می¬شد اما امروزه سنگ پا بیش تر دارای مصارف بهداشتی و درمانی است.
سنگ پا قروه بیش تر به رنگ سیاه است و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. اما سنگ پا طبیعی به رنگ¬ های سفید، سبز و قرمز نیز به میزان کم تری موجود است. سنگ پا های رنگی بسیار زیبا هستند و باعث افزایش مش تری سنگ پا در جامعه شده اند.

1. اما سنگ پا سنتی با کیفیت چگونه سنگ پای است؟

سنگ پا سنتی از نوع سنگ های آذرین است که از انجماد گدازه های آتشفشانی تشکیل می¬شوند. بافت سنگ پا طبیعی به صورت اسفنجی است. به ترین نوع سنگ پا طبیعی بسیار سبک و سخت است و از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است. سطح سنگ زبر است به همین خاطر قابلیت سایشی بالایی دارد هنگام ساییدن سنگ به کف پا به صورت دورانی لایه¬ های مرده پوست را پاک می¬کند. علاوه بر پاکیزگی پا و ایجاد پوستی صاف و لطیف استفاده از سنگ پا سنتی مسکن انواع درد های عصبی از جمله میگیرن و درد سیاتیک است.

2. از سنگ پا سنتی چگونه استفاده کنیم؟

سنگ پا سنتی را قبل از استفاده باید حتما مرطوب کرد هیچ وقت از سنگ خیس نخورده استفاده نکنید چرا که سنگ پا بسیار خشن است و استفاده از سنگ پا خیس نخورده باعث ایجاد آسیب می-شود. همینطور خیس کردن سنگ باعث پاک شدن آن از آلودگی¬ های احتمالی می شود. چراکه سطح سنگ پا دارای سوراخ هایی است که باعث جمع شدن آلودگی درآن می¬شود. همچنین پا خود را به مدت ده دقیقه در محلول آب گرم، صابون و روغن بگذارید تا پوست نرم شده و لایه مرده پوست راحت¬ تر تمیز شود.

3. خرید سنگ پا سنتی:

سنگ پا سنتی یک محصول معدنی طبیعی است. این محصول از پوکه های معدنی تشکیل شده است. پوکه معدنی بعد از استخراج از معدن فرآوری و برش داده می¬شود. قیمت تمام شده این سنگ پا اگر در ابعاد ناهمگون و غیر یکنواخت به بازار عرضه شود بسیار کم تر است. اما سنگ پا هایی که به صورت منظم برش داده می¬شوند قیمت بالا تری دارند. هنگام خرید سنگ پا سنتی به صورت عمده لازم است که آن را بدون واسطه تهیه کنید. بدین ترتیب می¬توانید آن را با حداقل قیمت تهیه کنید.
برای مشاوره و خرید سنگ پا سنتی به صورت عمده به وب سایت پوکه سازه مراجعه نمایید. سنگ پا سنتی درجه دو معمولا به رنگ قهوه ایی است که قیمت کم تری دارد. سنگ پا سنتی سفید رنگ بافت لطیف¬ تر و سنگ پا مشکی بافت خشن تری دارد. انتخاب نوع سنگ پا مناسب هر شخص به نوع پوست شخص میزان حساسیت و همین طور شرایط پوست بستگی دارد.
سنگ پا سنتی از لحاظ بافت دو نوع است:
1. سنگ پا ریز بافت
2. سنگ پا درشت بافت

هنگام فوران آتشفشان¬ های صخره هایی از دهانه به بیرون پرتاب می¬شوند. این صخره¬ های به تدریج سرد می¬شوند. هنگام سرد شدن با عبور گاز های زمینی از میان مواد مذاب سوراخ¬ها بر سطح سنگ شکل می¬¬¬گیرند. هنگامی که سنگ¬ های آذرین در عمق پاین¬ تری منجمد می¬شوند مولکول¬ های به طور کامل تبلور می یابند به همین دلیل دارای بافتی زبر و خشن می¬شوند. سنگ¬ های آتشفشانی سطحی دارای بافت نرم¬ تری هستند. در صورتی که دارای پوست حساسی هستید به تر است که از سنگ پا لطیف تر استفاده کنید.
سنگ پا سنتی امروزه به خاطر فواید بسیاری که دارد محبوبیت یافته است. سنگ پا سنتی را امروزه در اشکال و ابعاد مختلف وبا رنگ آمیزی زیبا می¬توان از سایت pokehsazeh.netتهیه کنید. فروش سنگ پا به صورت عمده می¬تواند یک کسب و کار پر سود باشد. حتی می¬توان سنگ پا سنتی طبیعی را به کشور¬ های همسایه صادر کرد. همچنین می¬توانید سنگ پا را به شکل و اندازه مورد نظر خود سفارش دهید.

افزایش قد با سنگ پا سنتی: سنگ پا کشیدن باعث افزایش فعالیت غده هیپوفیز و افزایش میزان ترشح هورمون رشد در افرادی که در سن رشد قرار دارند می¬شود.
افراد که دارای پوست نازک و حساس و یا آسیب دیده هستند. همچنین افرادی که به بیماری¬ های پوستی مثل پسوریازیس یا سرطان پوست مبتلا هستند قبل از استفاده از سنگ پا باید با پزشک خود مشورت کنند. به طور خاص بیماران پسوریازیس به تر است که از سنگ پا استفاده نکنند زیرا که باعث تحریک و آسیب به پوست می¬شود.
سنگ پا سنتی را بدون واسطه و با نازل¬ ترین قیمت از سایت pokehsazeh.net خریداری نمایید. فروش سنگ پا به هر دو صورت عمده فروشی و خرده فروشی کسب و کاری کم ریسک و سود آور است. شرکت پوکه سازه عرضه کننده با کیفیت¬ ترین پوکه های معدنی بهداشتی و صنعتی به طور مستقیم و بدون واسطه در کشور می¬باشد. با خرید پوکه معدنی قروه به صورت عمده می¬توانید پوکه را به کشور¬ های همسایه با سود بالایی صادر کنید.

سخن آخر:

سنگ پا سنتی یکی از وسایل بهداشتی ضروری است. امروزه رسیدگی به بهداشت پا ها بیش از هر زمان دیگری اهمیت یافته است. سلامت و زیبایی پوست پا افراد بیانگر میزان اهمیتی است که شخص برای سلامت خود قائل است. از طرفی فواید درمانی سنگ پا سنتی از جمله تسکین درد های عصبی، رفع خستگی، بهبود سیستم گردش خون را نمی¬توان نادیده گرفت. برای تهیه سنگ پا سنتی طبیعی اصل به سایت pokehsazeh.netمراجعه نمایید.


پوکه معدنی

قروه پوکه سازه تلفن : 09183776025

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code