فروش پوکه معدنی قروه، موارد استفاده از پوکه مدنی قروه

توسط : پوکه معدنی در تاریخ شنبه 19, ژوئن 2021 دسته : مطالب

 

فروش پوکه معدنی قروه بیشتر به منظور استفاده از این ماده در معماری، عمران و صنایع می باشد این پوکه به دلیل خلوص بالای آن در صنعت کشاورزی کمتر استفاده می شود و به جای کشاورزی از دانه های ریزتر این پوکه درصنایع دارو سازی، آرایشی و بهداشتی استفاده می کنند انواع پوکه های معدنی قروه در رنگ های مختلف در طراحی دکوراسیون داخلی و خارجی ساختمان ها کاربرد دارند این ماده بسیار پر تخلخل است و وزن پایینی دارد و می توان از آن درعمران ساختمان به عنوان عایق صدا و حرارت استفاده کرد یکی از مهم تربن موارد استفاده از این پوکه ها در سبک سازی ساختمان ها است. امروزه تمامی پوکه های معدنی در کشاورزی، معماری و صنعت استفاده می شوند تهیه پوکه معدنی کاملا طبیعی و بدون دخالت تکنولوژی است و بیشترین منابع آن در کوه های آتش فشانی و سواحل دریاها می باشد از پوکه معدنی قروه بلوک سیمانی سبک و بلوک های ساختمانی سقفی و دیواری تهیه می شود. این نوع پوکه از کمترین درصد ناخالصی خاک و مواد آلی برخوردار است.

 

فروش پوکه معدنی قروه با کیفیت بیشتر برای مصارف صنعتی و ساختمانی است از آنجا که این ماده مقاومت خوبی دارد می تواند ترکیب زیبایی در معماری خارجی ساختمان ها ایجاد کند همچنین از آن در شیب بندی سقف ها و سبک سازی سازه استفاده می شود امروزه فروش پوکه معدنی حتی به کشور های مجاور ایران انجام می شود این پوکه ها در صنایع دارویی و آرایشی بیشترین استفاده را دارند به دلیل استحکام بالای پوکه معدنی قروه و کاهش درصد ناخالصی در مقاوم سازی سازه ها استفاده می شود این ماده معمولا در تصفیه آب و کف روبی استفاده زیادی ندارد اما می توان از دانه های ریز ان در این راستا استفاده کرد.

 

موارد استفاده از پوکه مدنی قروه

بیشتر پوکه معدن قروه به رنگ سفید، خاکستری و زرد دیده می شود این سنگ ها در زمان خنک شدن به موادی مانند گوگرد آغشته شده اند و تغییر رنگ داده اند سابقه استفاده از پوکه معدنی در صنعت عمران و معماری طولانی است مهندسین رومی در سال 1969 از این ماده در ساختمان سازی مدرن استفاده می کردند در حال حاضر پوکه معدنی قروه نه تنها در ایران استفاده می شود بلکه به کشور های دیگر از جمله عراق، عربستان و کویت نیز صادر می شود.
از آنجا که این ماده به شدت پر تخلخل است و دارای محور مقاومی بالا می باشد هوا و گرما را به خوبی در خود حفظ می کند به همین منظور یکی از مهم ترین استفاده های پوکه معدنی قروه برای عایق بندی ساختمان ها است همچنین در مکان هایی مانند استدیو ها از این ماده در راستای عایق بندی صدا استفاده می شود.
در کارخانه هایی که امکان آتش سوزی وجود دارد به منظورعایق بندی بر روی دیوارها از پوکه معدنی با درصد خلوص بالا استفاده می شود این ماده تا دمای 760 درجه پایداری دارد و می تواند بدون تغییر شکل باقی بماند همچنین دوام بالای پوکه ها باعث شده به یکی از مواد اصلی در معماری مکان های پرحرارت تبدیل شود.

فروش پوکه معدنی قروه، موارد استفاده از پوکه مدنی قروه
فروش پوکه معدنی قروه، موارد استفاده از پوکه مدنی قروه

فروش اینترنتی پوکه معدنی قروه

یکی از مهم ترین راه های تهیه پوکه معدنی قروه به صورت اینترنتی است به دلیل کیفیت بالای این ماده معمولا خریداران شهرهای دیگر ترجیح می دهند آن را به صورت عمده تهیه کنند و بهترین راه تهیه خرید اینترنتی می باشد تمامی مدل های پوکه معدنی قروه به همراه کاربرد های آن در سایت های فروش این ماده ذکر شده است و خریداران حتی در کشورهای دیگر می توانند آن را به صورت آنلاین تهیه کنند.

فروش انواع پوکه معدنی قروه

پوکه معدنی قروه تنها به صورت خالص به مصرف نمی رسد بلکه محصولات دیگر از این ماده از جمله بلوک های سبک سیمانی، بلوک های سقفی نسوز، موزایک سبک و قطعات باربر سبک از این ماده تهیه می شود و به صورت عمده به بازار عرضه می شوند از پوکه معدنی در صنایع دیگر از جمله  پارچه بافی و رنگرزی پارچه ها استفاده می شود. این پوکه در مقیاس پایین در کشاورزی یا به منظور ترکیب در شن و ماسه استفاده می شود.


پوکه معدنی

قروه پوکه سازه تلفن : 09183776025

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code