فروش سنگ پا عمده برای از بردن موهای زائد

توسط : پوکه معدنی در تاریخ شنبه 19, ژوئن 2021 دسته : مطالب
برچسب : , ,

 

فروش سنگ پا تولید شده از پوکه معدنی سال های زیاد است رواج دارد در باستان این استفاده از پوکه معدنی پیش از موارد دیگر رایج بوده است معمولا خواص طبی این ماده باعث می شد برای سایش مراکز آرامش بخش اعصاب کف پا استفاده شود با اینکه سنگ پا بسیار پر تخلخل است و وزن نسبتا پایینی دارد اما دارای خاصیت سایندگی بسیار بالا است و باعث برطرف کردن لایه های مرده می شود یکی از مهم ترین نظرات نسبت به اثرات درمانی سنگ پا افزایش قد است عقیده بر این بود استفاده از سنگ پا باعث افزایش ترشح هومون رشد از هیپوفیز مغز می شود و تاثیرات خود را بر روی  مغزاستخوان اعمال می کند از دیدگاه طب سنتی استفاده از سنگ پا بیشترین کاربرد را در بهبود سرد درد و میگرن دارد و باعث کاهش غلظت خون در اندام های بالا برنده می شود همچنین بهبود بیماری هایی از جمله افسردگی، عدم خواب شبانه صحیح و غیره با استفاده متداوم از سنگ پا امکان پذیر می باشد به دلیل خواص بسیار زیاد سنگ پا در سلامتی بدن هنوز فروش سنگ پا در صدر جدول قرار گرفته است فروش سنگ پای قزوین به دلیل خاصیت سایندگی بالای آن معمولا برای پرز گیری لباس یا استفاده در تولید سنگ پای برقی می باشد.

 

استفاده از سنگ پا با استفاده از نیروی دست کمی دشوار است و باعث خسته شدن دست ها و عضله می شود در نتیجه استفاده از سنگ پای برقی جایگزین سنگ پای دستی شده است فروش سنگ پا برقی به مرور زمان بیشتر از سنگ پای سنتی شده است کابرد این ماده در برطرف کردن کوفتگی دست و عضله ها می باشد توجه کنید هر نوع سنگ پایی که استفاده می شود باید در محیطی تمیز قرار گیرد و در معرض رطوبت نباشد زیرا خراش های سطحی که با استفاده از سنگ پا ایجاد می شود باعث ورود میکروب به لایه داحلی پوست می شود همچنین در بیماران دیبابتی استفاده از سنگ پا هیچ سندیتی ندارد و استفاده از این ماده در ترشح انسولین موثر نیست مگر اینکه با استفاده از طب سنتی و افزایش آرامش باعث ایجاد ترشح انسولین از پانکراس شود.

 

فروش سنگ پا عمده برای از بردن موهای زائد

در گذشته به دلیل کمبود مواد شیمیایی برای از بین بردن مو های زائد، یکی از پر استفاده ترین مواد برای این درمان سنگ پا بوده است سنگ پا با حرکت رفت و برگشتی که بر روی ناحیه مورد نظر باعث از بین رفتن موهای زائد می شود و لایه های مرده پوست را پاکسازی می کنند همچنین بیمارانی که دارای لک و جوش بر روی پوست خود هستند با استفاده مداوم از این ماده می توانند این مشکلات را تا حدود زیادی بهبود دهند کسانی که می خواهند موهای زائد را کاهش دهند کافی است به مدت 30 ثانیه سنگ پا را بر روی ناحیه مورد نظر به صورت دورانی مالش دهند اگر این عمل باعث قطع سریع رشد موهای زائد نشود اما با استفاده از این روش می توان به صورت ملائم این روند را کاهش داد.

فروش سنگ پا عمده برای از بردن موهای زائد
فروش سنگ پا عمده برای از بردن موهای زائد

 

بهترین مدل سنگ پا

خرید سنگ پا باید با استفاده از اطلاعات درمانی قبلی باشد بهترین نوع سنگ پا دارای وزن پایین و خلوص بالا است در نتیجه به دلیل سبکی آن باعث ایجاد خستگی دست نمی شود یکی از مهم ترین کاربرد های پوکه های معدنی با خلوص بالا در زمینه تولید سنگ پا می باشد فروش سنگ پای قروه به دلیل خلوص بالا بیشتر برای تولید سنگ پا و موارد بهداشتی می باشد معمولا از پوکه های معدنی که در سواحل از دیاتومه ها تولید می شود به عنوان سنگ پا استفاده نمی شود زیرا در این حالت خلوص سنگ پا پایین می آید و میزان زیادی از شن و ماسه در سنگ ها  وجود دارد. قیمت سنگ پا معمولا با توجه به خلوص آن مشخص می شود و سنگ پای که دارای خلوص بالاتر هستند قیمت بالاتری دارند اما به طور کلی تولید سنگ پا با توجه به نکات بهداشتی آن نباید از پوکه های معدنی بی کیفیت باشد و در حالت عادی بیشترین استفاده از پوکه های معدنی با خلوص بالا در تولید سنگ پا و مصارف بهداشتی می باشد.

نحوه استفاده از سنگ پا برای از بین بردن موهای زائد

برای از بین بردن موهای زائد از سنگ پا استفاده کنید. یونانیان باستان از سنگ پا برای از بین بردن موهای زائد بدن استفاده می کردند و برخی نیز امروزه از این سنگ برای این منظور استفاده می کنند. سنگ پا روشی شگفت انگیز، ملایم و طبیعی برای از بین بردن موهای زائد است. تا زمانی که پوست نرم و گرم شود، در وان غوطه ور شوید. سنگ پا را مرطوب کنید، سپس پوست را با حرکات آرام و دورانی ناحیه مورد نظر را مالش دهید. در حدود 30 ثانیه پس از مالش ناحیه ای مورد نظر با سنگ پا ناحیه مورد نظر بدون مو خواهد بود.
• اثر استفاده از سنگ پا مانند اثر اصلاح است. موها نزدیک به پوست کوتاه می شوند تا اینکه موها را از ریشه بیرون بیاورند.
• این روند به هیچ وجه نباید دردناک باشد. در صورت احساس درد، مراقب باشید خیلی به ناحیه مورد نظر فشار ندهید.

برای از بین بردن الیاف اضافی لباس از سنگ پا استفاده کنید. سطح صاف سنگ پا برای از بین بردن الیاف لباس مناسب است. اگر ژاکت دارید که می خواهید آن را تمیز کنید، ژاکت را روی یک سطح صاف قرار دهید، سپس سنگ خشک را با حرکت دورانی بر روی آن مالش دهید. خیلی سنگ را فشار ندهید، زیرا نمی خواهید به الیاف لباس آسیب برسانید. کافی است کمی به لباس مورد نظر فشار وارد کنید تا بلافاصله الیاف اضافی از بین بروند.

برای نظافت سرویس بهداشتی از سنگ پا استفاده کنید. برای از بین بردن کثیفی های موجود در سرویس بهداشتی می توان از سنگ پا استفاده کرد. ابتدا دو دستکش پلاستیکی به دست کنید، سپس منطقه مورد نظر را با سنگ پا مالش دهید. این کار را تکرار کنید تا کثیفی از بین برود.
• برای از بین بردن لکه های بسیار سخت می توانید علاوه بر تمیز کننده حمام خود از سنگ پا نیز استفاده کنید.
• اطمینان حاصل کنید که سنگ مورد استفاده برای تمیز کردن حمام را از سنگی که برای تمیز کردن بدن استفاده می شود جدا کنید و از سنگ یکسان برای هر دو منظور استفاده نکنید.
• پس از بین بردن پوست های مرده موجود در پاشنه پا با استفاده از لوسیون مرطوب کننده پا را مرطوب کنید و جوراب بپوشید تا رطوبت آن از بین نرود. با این کار پاها نرم می شوند.
• برای جلوگیری از خشن نشدن پوست پا، حداقل یک بار در ماه از سنگ پا استفاده کنید و در صورت ایستادن زیاد یا پوشیدن کفشی که به پاهای شما آسیب می زند، بیشتر اوقات از این سنگ استفاده کنید.
• پوست را با سنگ پا خیلی سخت مالش ندهید، زیرا ممکن است باعث زخم هایی شود که ممکن است باعث عفونت شوند.

حذف موهای زائد بدن با سنگ پا

پوکه چیست؟

پوکه یک سنگ آتشفشانی خاکستری روشن با متخلخل هایی برای سایدن پوست خشن است .
فواید سنگ پا
از آنجا که سنگهای پا دارای بافتی بسیار خشن هستند، می توان از آنها استفاده کرد
• پوست اضافی یا پینه موجود در پاشنه پا را از بین ببرید
• برای جلوگیری از رشد نکردن موهای زائد
• رشد موهایی که در آینده میخواهد رشد کنند را کاهش می دهد
• باعث تقویت گردش خون در پوست میشود
• کمک به تخلیه و سم زدایی لنفاوی

فروش سنگ پا عمده برای از بردن موهای زائد
فروش سنگ پا عمده برای از بردن موهای زائد

چگونه می توان موهای زائد بدن را با سنگ پا از بین برد

این یک روش سریع برای از بین بردن موهای بدن نیست ، اما با مزایایی که در بالا ذکر کردیم، به وضوح بهترین روش برای از بین بردن موهای زائد بدن است. اگر به تازگی با سنگ پا شروع کرده اید و دو پایه پر از مو را از بین کاملا صاف کرده اید، ممکن است مابقی ناحیه های مورد نظر بدن چند جلسه طول بکشد. استفاده از سنگ پا نه تنها باعث از بین رفتن موهای زائد می شود، بلکه به کاهش رشد مو با گذشت زمان کمک می کند و پوست شما را به طرز شگفت انگیزی نرم می کند!
1. ابتدا با خیس کردن بدن با آب گرم ، پاها و سنگ پا را مرطوب و لغزنده کنید.
2. به آرامی با حرکت دایره ای کوچک حدود 20 بار مالش دهید تا موها از بین بروند.
3. از کمپرس سرد و مقداری روغن زیتون برای تسکین پوست استفاده کنید.
فقط این نکته را به یاد داشته باشید! برای از بین بردن موهای زیر بغل یا سایر مناطق حساس، از سنگ پا استفاده نکنید، که برای مناطق حساس بسیار ساینده است. در ابتدا شما باید پاهای خود را از شر موهای زیاد راحت کنید.
همچنین ، استفاده از سنگ پا برای از بین بردن موهای ناخواسته شما قطعاً مدت زمان بیشتری را از شما میگیرد. شما باید باید صبور باشید. بی فایده خواهد بود، اگر فکر کنید که فقط پس از چند بار استفاده می توانید تمام موهای ناخواسته بدن را از بین ببرید. با این حال، از بین بردن پوست مرده بوسیله سنگ پا بسیار آسان تر است و زمان کمتری نسبت به از بین بردن مو دارد.
بنابراین ، استفاده از سنگ پا برای از بین بردن موهای زائد، اگرچه یک درمان خانگی با هزینه کم است ، اما فقط تا یک نقطه خاص موثر است. داروهای خانگی دیگری نیز وجود دارند که به غیر از استفاده از سنگ های پوکه مانند ساخت اسکراب خانگی پاپایا ، اسکراب موم عسل، خمیر زردچوبه و غیره به از بین بردن موهای ناخواسته کمک می کنند.
مسئله این است که استفاده از داروهای خانگی برای از بین بردن موها زمان می برد و همه ما می دانیم که چیزهای خوب به زمان نیاز دارند. بنابراین، اگر می خواهید برای از بین بردن موهای ناخواسته کاملاً طبیعی عمل کنید ، مطمئناً می توانید از سنگ پا برای از بین بردن موها استفاده کنید و همزمان از مزایای لایه برداری پوست های مرده بدن نیز لذت ببرید.

نحوه استفاده از سنگ پا برای از بین بردن دائمی موهای زائد بدن

آیا از وجود موهای اضافی که بر روی دست، پاها، کمر یا حتی صورت شما وجود دارد راضی نیستید؟ این موهای زائد باعث شرمنده شدن شما می شود، ما این خبر خوب را برای شما به ارمغان می آوریم ، شما می توانید با استفاده از سنگ پا از شر موهای زائد خلاص شوید، راحت ترین راه برای خلاص شدن از شر موهای زائد و ایجاد پوست صاف مانند ابریشم و بدون مو برای مدت طولانی بعد از از بین بردن موهای زائد استفاده از این روش سنتی یعنی سنگ پا میباشد. امروزه با درست شدن دستگاهای موتراش برقی دیگر از این روش استفاده نمیکنند.

مراحل استفاده از سنگ پا برای از بین بردن موهای زائد

ابزارهای لازم برای از بین بردن بدون درد موهای زائد صابون ، آب و سنگ پا میباشد. ابتدا یک سنگ پا مناسب تهیه کنید. با شروع کار، اکنون مواد لازم برای از بین بردن موهای زائد را دارید بنابراین بیایید از همین حالا شروع کنیم. می توانید این کار را در سرویس بهداشتی یا وان حمام انجام دهید. ابتدا ناحیه مورد نظر را با آب گرم بشویید، خواه بازوها، پاها، پشت یا سایر نقاط بدن باشد. حالا، مقداری صابون را روی محلی که می خواهید موها را از آن جدا کنید، بمالید. شما با مالیدن آرام سنگ بر روی پوست بدن بعد از چند دقیقه متوجه از بین رفتن موهای زائد میشوید.
روند حذف موهای زائد را هفته ی یک بار انجام دهید. و این فرآیند را هر هفته هنگام دوش گرفتن انجام دهید. بعد از حدود بیست روز متوجه می شوید که هیچ مو زائدی در بدن شما وجود ندارد. با روشهای دردناک حذف موهای زائد خداحافظی کنید.

نکات مهمی که باید هنگام از بین بردن موهای زائد به آن توجه داشته باشید

حتما هفته ای یک یا چند بار این کار را انجام بدهید تا پس از یک ماه از شر موها خلاص شوید.
شما باید سنگ پا با لبه های گرد انتخاب کنید، زیرا لبه های خشن باعث صدمه به بدن شما میشود.
همیشه برای از بین بردن موهای زائد از صابون استفاده کنید، در صورتی که از صابون استفاده نکنید باعث خراشیدن پوست شما میشود.

چیزهایی که شما به َآن برای از بین بردن موهای زائد نیاز دارید:

یک سنگ پا
آب
صابون

حقایقی درباره استفاده از سنگ پا برای از بین بردن موهای زائد

از بین بردن کامل موهای زائد بدن با استفاده از سنگ پا حاصل می شود. و این از طریق اصطکاک سنگ پا با سطح پوست بدن رخ میدهد. از این روش صدها سال توسط مردم باستان در آسیا ، اروپا و آمریکای شمالی برای از بین بردن موهای زائد مورد استفاده قرار گرفته است. سنگ پا نه تنها باعث از بین بردن موهای زائد میشود، بلکه به از بین بردن سلول های مرده پوست کمک می کند و پوست را نرم و دارای سطحی صاف می کند. زنان و مردان می توانند موهای زائد را با استفاده از سنگ پا از بین ببرند، اما برای جلوگیری از تحریک پوست باید این کار را به روشی صحیح و سالم انجام داد. به طور کلی، همانطور که بعدا ذکر خواهد شد، محل باید با آب و صابون خوب خیس کنید تا پوست به خصوص پس از اتمام مراحل مرطوب شود.
سنگ پاروغن های طبیعی موجود در پوست را از بین میبرد و بنابراین پوست را خشک میکند. و هنگام مالش پوست، باعث لایه برداری پوست نیز می شود و باعث حساسیت بیشتر پوست در برابر نور خورشید می شود. که همین باعث حساس شدن پوست در برابر کمبود آب و نور خورشید میشود.
• برای اطمینان از مرطوب بودن پوست و باز شدن پیازهای مو توسط گرما و آب ابتدا بطور موقت از سنگ پا در یک ناحیه بدن استفاده کنید. اگر منافذ پوست باز شوند معمولاً به راحتی و بدون درد موها از بین میروند.
• علاوه بر این در هنگام مالیدن سنگ بر رو پا باید به صورت دورانی بر روی پوست آنرا حرکت دهید و باید به مدت 30 ثانیه حرکت دورانی را برای هر ناحیه ای که می خواهید مو را از آن جدا کنید ادامه دهید و بلافاصله سنگ را از یک ناحیه به منطقه دیگر حرکت کنید.
• اگر از پوستی بسیار خشن و خشک رنج می برید، بهتر است از ژل آلوئه ورا، روغن ویتامین E یا هر نوع مرطوب کننده سبک برای جلوگیری از تحریک پوست و صاف نگه داشتن پوست استفاده کنید.
• قبل از ادامه کار، سنگ پا را در ناحیه کوچکی از پوست آزمایش کنید، لازم به ذکر است که اگر بعد از برداشتن مو با سنگ، بثورات شدید یا تحریک جدی بر روی پوست شما وجود داشته باشد، باید فوراً درمان آن متوقف شود.
• مناطق خاصی از بدن که بیشتر در معرض تحریک قرار دارند صورت و زیر بغل است.
• سنگ پا به شکل سنگهای متخلخل است و بنابراین بافت طبیعی آن به شما کمک می کند تا هنگام ماساژ دادن پوست به راحتی موها از بین بروند و اصطکاک باعث تولید گرمای کافی برای از بین بردن فولیکول های مو شود.

مزایای استفاده از سنگ پا برای از بین بردن موهای زائد

استفاده از سنگ پا فواید بسیاری دارد، در درجه اول و مهمترین آن، این سنگ به راحتی در دسترس است و بسیار ارزان است. و عمر هر سنگ 6 ماه طول میباشد که می توانید از آن استفاده کنید. هنگام استفاده از سنگ پا در از بین بردن مو، به شما آرامش و راحتی بیشتری می بخشد علاوه بر اینکه یک روش بدون درد است، این یک روش طبیعی آسان است و هیچ گونه عارضه جانبی جدی ندارد و استفاده از آن برای همه آسان است. بنابراین استفاده منظم و مناسب ار سنگ پا بخشی از برنامه های زیبایی شما میشود.


پوکه معدنی

قروه پوکه سازه تلفن : 09183776025

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code